Persbericht | 9 Juli 2025

Allianz versterkt ambitie met benoeming van nieuwe commercieel directeur Pensioen, Leven en Inkomen

Per 1 september versterkt Hans Visser Allianz Nederland als Commercieel Directeur Pensioen, Leven & Inkomen. 

Met jarenlange ervaring in de verzekeringssector is Hans een bewezen change manager en business developer die organisaties in beweging brengt. Hij gaat bij Allianz verder bouwen aan het Pensioen-, Leven- en Inkomensbedrijf.

Hans brengt een brede ervaring mee uit de pensioen- en verzekeringswereld. Hij werkte onder meer als Commercieel Directeur bij L&G en Nationale Nederlanden, waarvoor hij ook enige jaren in Thailand voor ING Life heeft gewerkt. Terug in Nederland ging hij onder meer aan de slag bij intermediaire bedrijven, eerst als Regio Directeur bij Zicht, risico- en verzekeringsadviseurs, en daarna als Commercieel Directeur bij Vanbreda Risk & Benefits. Vanaf 2016 was Hans verantwoordelijk voor het pensioenbedrijf Zwitserleven. In 2022 startte hij zijn eigen adviesbureau en sindsdien heeft hij verschillende opdrachten in de branche uitgevoerd.

Hans Visser: “Allianz Nederland is een partij met ambitie en een partij die heldere keuzes durft te maken. Zo stellen ze op pensioengebied het resultaat voor de deelnemer centraal en laat Allianz zien dat het anders én beter kan. Die koers valt op in de markt, en het is mooi om daar nu zelf deel van uit te mogen maken. Om samen impact te maken op dat wat écht telt. Ik kijk er enorm naar uit!”

Met deze benoeming zet Allianz opnieuw een stap vooruit in zijn positie als betrokken en innovatieve businesspartner voor adviseurs, werkgevers én deelnemers.

Henk Boeve, Algemeen Directeur Pensioen, Leven en Inkomen Allianz Nederland: “Met de komst van Hans willen wij als Allianz verder groeien in de pensioenmarkt alsook onze andere geselecteerde leven- en inkomensmarkten. Wij hebben er alle vertrouwen in dat de ervaring die Hans heeft opgedaan bij zowel verzekeraars als bij intermediairs van grote betekenis is in het realiseren van onze ambities.”